دانلود فیلم ارزش Worth 2020

دانلود فیلم ارزش Worth 2020

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم ارزش Worth 2020 ، داستان درباره یک وکیل مبارز می باشد که تمام تلاشش را می کند تا با بدبینی ها و بوروکراسی در سیاست مقابله کند و به قربانیان حادثه 11 ام سپتامبر کمک کند در این مسیر وی مشکلات متعدد زیادی برایش به وجود می آید بنابراین به دنبال افراد قابل اعتمادی می رود که بتوانند کمکی بکنند...

فیلم Worth 2020

ارزش (worth) عنوانی درام و تاریخی که در اصل یک زندگی نامه از یک شخصیت حقیقی می باشد و درباره اتفاقات و رویداد های می باشد که قبلا رخ داده اند. این قیلم به کارگردانی سارا کلانجلو و فیلم نامه نویسی ماکس برنشتاین ساخته شده است. در این فیلم اما بازیگرانی نظیر مایکل کیتون،استنلی توچی،امی رایان و لورا بنانتی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی حضور داشته اند. این عنوان اولین بار در سوم سپتامبر سال جاری از پلتفرم نت فلیکس به صورت جهانی منتشر شد و تاکنون استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمده است.

با وجود این که ساخت چنین فیلمی ابتدا در جشنواره کن توسط عوامل دیگری به صورت رسمی اعلام شده بود در نتیجه با تغیر کارگردان و نویسنده بازیگران معرفی شده نیز در سال 2019 تغیر کردند و در نهایت تا مارچ همان سال طول کشید تا لیست کامل بازیگران تکمیل شود پس از این موارد فیلم برداری و مراحل تولید فیلم به صورت جدی از اواسط سال 2019 آغاز شد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0