دانلود فیلم قهرمان Wira 2019

دانلود فیلم قهرمان Wira 2019

| |
  • خلاصه داستان:فیلم قهرمان Wira ، داستان درباره پسری جوان به نام حسن می باشد که پس از ترک خدمت سربازی به خانه می رود تا به خواهرش در تسویه بدهی ها کمک کند .شخصی که طلب کار آن ها است یک گانگستر محلی می باشد و حسن را در نهایت وادار می کند که برای صاف کردن بدهی خود در رینگ مبارزه کند....

فیلم Wira 2019

قهرمان (ویرا) wira – اثری اکشن که محصول سال 2019 کشور مالزی می باشد و به کارگردانی و تهیه کنندگی ادریان ته ساخته شده است. فیلمنامه نویسی این عنوان را نیز انوری اشرف بر عهده داشته است. فیلم ” قهرمان ” در حال حاضر یکی از محبوب ترین آثار سینمایی کشور مالزی در ژانر اکشن می باشد که نمرات نسبتا خوبی را نیز از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرده است.

از محبوب ترین آثار سینمایی کشور مالزی میتوان به فیلم هایی نظیر Puteri Gunung Ledang , Ribbit , Ola Bola و Kabali اشاره کرد که هر کدام محبوبیت جهانی بسیار خوبی دارند و استقبال بسیار خوبی از آن ها شده است. اما ادریان ته کارگردان و تهیه کننده این فیلم در طی 5 سال گذشته تقریبا در هر سال دو فیلم سینمایی را کار کرده است و تجربه خودش را به مرور بالا برده است و در کشور مالزی چندان کارگردان نا شناخته ای محصوب نمی شود. از جمله کارهای او میتوان به ” The Golden Couple ” و “All Because of You ” اشاره داشت.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0