دانلود فیلم خانه شب The Night House 2020

دانلود فیلم خانه شب The Night House 2020

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم خانه شب The Night House, داستان فیلم درباره زنی جوان می باشد که به تازگی شوهرش فوت کرده است و در غم و اندوه از دست دادن او روزگار را سپری می کند اما کم کم متوجه رازهایی راجب وی می شود رازهایی که شاید هیچ وقت نمیخواست درباره آن ها بداند....

فیلم The Night House 2020

فیلم خانه شب (The Night House), اثری ترسناک و معمایی که محصول آگوست سال 2020 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی دیوید بروکنر و فیلم نامه نویسی بن کالینز ساخته شده است در این فیلم همچنین بازیگرانی نظیر ربکا هال ، سارا گلدبرگ ، وندی کرتیس هال و ایوان جونیگیت به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی به عنوان یک اثر ترسناک هم مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و هم نمرات بالایی را دریافت کرده است و داستانی جدید و غیر تکراری را روانه سینما کرده است.

معرفی اسامی رسمی بازیگران این عنوان از فوریه سال 2019 آغاز شد زمانی که ربکا هال به عنوان بازیگر نقش اول و سپس بروکنر و بن کالینز کارگردان و نویسنده معرفی شدند تهیه کنندگی این فیلم را نیز دیوید اس گویر بر عهده گرفت و پس از تمامی این معارفه ها در نهایت فیلم برداری در می سال 2019 در نیویورک آغاز شد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0