دانلود فیلم دختری که فرار کرد The Girl Who Got Away 2021

دانلود فیلم دختری که فرار کرد The Girl Who Got Away 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم دختری که فرار کرد 2021، داستان درباره یک زن جوان می باشد که به تازگی از زندان فرار کرده است. این زن یک قاتل جانی است و بسیار برای مردم خطرناک می باشد او حال پس از رهایی از زندان به دنبال آخرین قربانی خودش میگردد که مدت ها قبل از دستش فرار کرده بود ....

فیلم The Girl Who Got Away 2021

دختری که فرار کرد (the girl who got away) اثری ترسناک و دلهره آور که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی مایکل موریسی ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی نظیر کای تاکرمن ، تیموتی جی الکس ، ادی بوریج و اوبین بردلی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی در تاریخ 28 ام آگوست سال 2021 در آمریکا به اکران رسید و به صورت رسمی نیز منتشر شد همچنین استقبال خوبی از آن به عمل امد و به عنوان یک فیلم ترسناک نمره قابلی را از سوی مخاطبین دریافت کرده است.

این سینمایی درواقع اولین اثر حرفه ای مایکل موریسی کارگردان و نویسنده آن می باشد وی در کاره های نسبت زیادی به عنوان کمک کارگردان حضور داشته است و معدود سینمایی هایش که ایده اولیه را در آن ها داده است اکثریت ژانر ترسناک می باشند. ” کای تاکرمن ” بازیگر نقش اول فیلم در سری سوم مجموعه فیلم های محبوب ماتریکس حضور داشته است و دوران محبوبیتش را مدیون این فیلم اکشن هم می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p همراه با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0