دانلود انیمیشن ستاره میمون The Ape Star 2021

دانلود انیمیشن ستاره میمون The Ape Star 2021

- | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن ستاره میمون 2021، داستان کارتون درباره یک دختر بچه به نام جونا می باشد که در یتیم خونه زندگی می کند در دورانی که مردم به سختی بچه را به فرزندی قبول می کنند بالاخره یک گوریل قبول می کند تا از او مراقب کند همه چیز بر خلاف انتظارات جونا می شود و وی اوقات خوشی را با گوریل سپری میکند اما فقط تا زمانی که دولت و مقامات محلی وجود آن ها را یک تهدید برای جامعه می بینند...

انیمیشن The Ape Star 2021

کارتون ستاره میمون (the ape star) اثری خانوادگی و آرامش بخش که محصول سال 2021 کشور سوئد می باشد و به کارگردانی لیندا هامبوک و فیلم نامه نویسی یان ویرث ساخته شده است. این عنوان متفاوت در واقع مخصوص مخاطبین کودک و نوجوان ساخته شده است و از این نظر به خصوص در بین کودکان در کشورهای اروپایی حسابی محبوب می باشد و انتخابی مناسب برای فرزندانتان خواهد بود.

این کارتون 70 دقیقه ای اولین بار در تایرخ 24 آگوست سال 2021 به صورت همزمان در آمریکا ، سوئد و نوروچ به اکران رسید، اگرچه زبان اصلی انیمیشن سوئدی می باشد. در کشور سوئد معمولا هر چند سال یک بار میتوان شاهد ساخت یک سینمایی محبوب بود که از نظر جهانی مورد استقبال قرار بگیرد. به طور کلی اغلب در این کشور مستند یا فیلم های بسیار کوتاه ساخته شده است و انیمیشن های آن نیز گرافیک آن چنان بالایی ندارند این عنوان ( انیمیشن ستاره میمون ) نیز مستثنا نخواهد بود و همچین شرایطی را دارا می باشد.

  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0