دانلود انیمیشن خانواده آدامز 2 The Addams Family 2 2021

دانلود انیمیشن خانواده آدامز 2 The Addams Family 2 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن خانواده آدامز 2, داستان انیمیشن دنباله ای بر سری اول آن می باشد جایی که آدامز این بار ماجراجویی های بیشتر و عجیب و غریب تری را آغاز می کند و بازی ها و سرگرمی های خنده داری را با شخصیت های مرموز دنبال می کند....

انیمیشن The Addams Family 2 2021

کارتون خانواده آدامز 2 (the addams family), انیمیشنی کمدی و ماجراجویی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و دنباله ای برای سری اول آن می باشد که در سال 2019 منتشر شده و استقبال های زیادی از آن به عمل آمد. سری دوم این اثر بی نظیر به کارگردانی گرگ تیرنان و فیلم نامه نویسی دن هرناندز ساخته شده است اما در سینمایی دوم همانند سری گذاشته دوبلورهایی نظیر اسکار آیزاک ، شارلیز ترون ، کلوئه گریس مورتز و جاوون ‘وانا’ والتون به جای کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند.

به طور کلی تاکنون فیلم های بسیاری را با این عنوان در طی سه دهه اخیر ساخته اند یک مورد در سال 1964 و دیگری 1991 و در نتیجه سری جدید و ریمیک شده ای در سال 2019 در قالب انیمیشن و حال هم ادامه آن ساخته شده است. از بین تمامی این آثار میتوان به جرعت گفت که فیلم سینمایی The Addams Family محصول سال 1991 آمریکا از جمله معروف ترین اثر ساخته شده از این عنوان می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0