دانلود فیلم دختر شیرین Sweet Girl 2021

دانلود فیلم دختر شیرین Sweet Girl 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم دختر شیرین 2021، داستان تلخ و دردناک درباره زندگی مردی که همسرش را به تازگی از دست داده است و حال تنها با دختر خودش زندگی می کند در این حین همه چیزش را نیز از دست می دهد و فقط فرزندش برایش باقی می ماند حال از عصبانیت شدید به دنبال انتقام است و قسم میخورد که دیگر شرایط را از این سخت تر نکند و انتقام مرگ همسرش را نیز بگیرد .....

فیلم دختر شیرین 2021

دختر شیرین (Sweet Girl) ، اثری اکشن , درام و جنایی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی بریان آندره مندوزا ساخته شده است . این سینمایی قرار است در تاریخ 20 ام آگوست سال جاری از نت فلیکس منتشر شود و قطعا استقبال بی نظیری از آن خواهد شد. در این فیلم جذاب ستارگانی نظیر جیسون موموا و الیزابت مرسد در کنار آدریا آرجونا به عنوان کاراکترهای اصلی هنرنمایی کرده اند .

اما دلایلی که میتوان از این سینمایی یک اثر موفق بسازد اول از همه میتوان به حضور ستاره ای نظیر موموا در آن اشاره کرد بازیگری که با بازی در سریال تاج و تخت شناخته شد و سپس با درخشش دوباره در سینمایی آکوامن و زک اسنایدر  بیشتر شناخته (سریال see رو فراموش نکنیم) و دیده شد اگرچه داستان فیلم نیز جذابیت بسیاری دارد و قطعا مخاطب را جذب خودش خواهد کرد و میتواند موجب استقبال بیشتری برای فیلم بشود .

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0