• خلاصه داستان:مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست 2021، این شخصیت محبوب دنیا این بار برای اولین بار بدون نقاب در بین مردم ظاهر می شود و حال تقریبا تمام بشریت هویت او را می شناسند و همین امر موجب شده است که در عموم و رسانه ها برای وی مشکلات بی شمار پیش بیاید و روابطش با اطرافیان و نزدیکانش نیز تغیر کرده است حال پیتر قصد دارد که از دکتر استرنج کمک بخواهد تا شاید بتواند شرایط را برای خودش مثل قبل کند اما ....

  • فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست 2021

    مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست (spider man no way home) اثری اکشن و علمی تخیلی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی جان واتس و فیلمنامه نویسی کریس مک کنا ساخته شده است. محبوبیت مجموعه فیلم های مرد عنکبوتی و ساخت سری های جدید از آن و مهم تر استقبال مخاطبین موجب شده است که مارول سرمایه گذاری بیشتری را روی کاراکتر اسپادیر من صرف کند و به نوعی این کاراکتر قرار است به عنوان یک جایگزین برای لیدر قهرمان های مارول باشد .این فیلم در استودیو مارول تهیه شده است و توسط سونی پیکچرز نیز به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

    فیلم  ” مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ” درواقع بیست و هفتمین اثر سینمایی مارول به حساب می آید و دنباله ای بر فیلم های مرد عنکبوتی که در سال 2017 و 2019 ساخته شده است می باشد. اما حوشی های متعددی بین دو استودیو مارول و سونی پیش آمد که دو سال قبل منجر به جدایی این دو شد و مارول قرار دادش را یک طرفه فسخ کرد اما هجوم و نارضایتی هواداران موجب شد که مارول استودیو دوباره با سونی پیکچرز پای میز مذاکره بیاید و در نهایت با سری جدید اسپایدرمن این همکاری نیز از نو صورت گرفت.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با دوبله فارسی + زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0