• خلاصه داستان:فیلم سینمایی صحنه زنی داستان رئیس یک باند خلافکار به نام اسد با همدستی دوستانش، صحنه های تصادف را جعل می کند و از بیمه خسارت دریافت می کند. تمام تلاش اسد برای پیدا کردن و رسیدن به دخترش است اما...

 • دانلود فیلم صحنه زنی

  فیلم سینمایی صحنه زنی ساخته علیرضا صمدی محصول سال 1399 که به تازگی اکران آن به صورت اینترنتی آغاز شده است در ژانر اجتماعی می باشد. علیرضا صمدی داستانی که خود آن را نوشته و تحلایل کرده است جلوی دوربین برده است و به یک مشکل و هنجار اجتماعی پرداخته است که این روز ها افرادی با جعل کرده  صحنه تصادف سعی بر دریافت خسارت از شرکت های بیمه دارند بهرام افشاری در این فیلم نقش اسد را بر عهده دارد که سرکرده یک باند خلافکار است که مجید صالحی هم در این فیلم او را همراهی می کند.

  پس از اکران آنلاین فیلم صحنه زنی حواشی زیادی مبنی بر اینکه سکانسی که بهرام افشاری در ان گریه می کند کاربران آن را تقلید کارگردان از فیلم پیانیست 2002 می دانند که هیچکدام از عوامل تولید ری اکشنی تا به این لحظه نسبت به این سکانس نشان نداده اند.

  تیتراژ فیلم را امیر عظیمی برای صحنه زنی اجرا کرده است که اولین اثر این خواننده جوان است که تیتراژ یک فیلم سینمایی در کارنامه خود دارد.

  بازیگران سریال صحنه زنی:

  هتاب کرامتی، بهرام افشاری، مجید صالحی، پیام احمدی‌ نیا، لیندا کیانی، فرزانه سهیلی، محمد نادری، امید روحانی، حمیدرضا نعیمی، آتش تقی ‌پور، سیامک ادیب، غزاله جزایری

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم صحنه زنی قرار گرفت.
 • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0