• خلاصه داستان:فیلم وضعیت قرمر Red Notice 2021، داستان درباره یک مامور امنیتی در اینترپل می باشد که در طی یک اتفاق تبدیل به یکی از خطرناک ترین و تحت تعقیب ترین دزد هنری می شود در پی همه این اتفاقات این مامور با افراد عجیبی روبرو می شود افرادی که اگرچه با او چندان همخوانی ندارند اما ظاهرا به دنبال رسیدن به یک هدف می باشند پس ....

  • فیلم Red Notice 2021

    فیلم وضعیت قرمز (red notice) عنوانی اکشن و مهیج و جنایی که قرار است در تاریخ 12 نوامبر سال 2021 به اکران برسد و نیامده یکی از محبوب ترین اکشن های سال رقم خورده است و مخاطبین زیادی بی صبرانه برای آن لحظه شماری می کنند. این سینمایی درواقع به کارگردانی و فیلم نامه نویسی راوسن مارشال توربر ساخته شده است. در این فیلم اما ستارگان بسیار محبوب هالیوودی برای اولین بار در کنار یک دیگر به عنوان کاراکترهای اصلی داستان هنرنمایی کرده اند.

    در فیلم اخطار قرمز یا همان رد ن.تیک بازیگرانی نظیر رایان رینولدز،دواین جانسون ( راک ) و گال گادوت اصلی ترین لیست ستارگان این فیلم را تشکیل می دهند، اما جدا از جضور این ستارگان باید گفت که داستان معرفی شده از آن هم حسابی علاقه مندان را کنجکاو و هیجانزده کرده است. مارشال توربر کارگردان این عنوان نیز کارنامه موفقی را داشته است همچنین از محبوب ترین آثار او در 3 سال اخیر میتوان به سینمایی Skyscraper اشاره کرد که در آن جانسون ( راک ) بازیگر نقش اول می باشد و خوش درخشیده است به طور کلی همه چیز دست به دست هم داده است تا این سینمایی نیامده تبدیل به یکی از محبوب ترین ها در سال جاری ( 2021 ) باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0