• خلاصه داستان:یک مرد شکارچی در مناطق روستایی تگزاس بقایای یک نزاع بین چندین قاچاقچی را پیدا می ‌کند که همدیگر را به قتل رسانده اند. این مرد به جای خبر دادن به پلیس، دو میلیون دلار موجود در آنجا را برداشته و پا به فرار می گذارد و به این ترتیب یک داستان تعقیب و گریز آغاز می ‌شود و...

  • دانلود فیلم No Country for Old Men 2007

    فیلم جایی برای پیرمردها نیست، فیلمی جنایی، درام و مهیج، محصول سال ۲۰۰۷ کشور آمریکا، به کارگردانی ایتن کوئن و جوئل کوئن است. ایتن کوئن و جوئل کوئن نویسندگی فیلم جایی برای پیرمردها نیست را بر اساس رمانی با همین عنوان به قلم کورمک مک‌ کارتی برعهده داشته اند. بازیگرانی چون تامی لی جونز، خاویر باردم، جاش برولین، وودی هرلسون، کلی مکدونالد، گرت دیلاهانت، تس هارپر و بری کوربین در فیلم جایی برای پیرمردها نیست به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

    فیلم جایی برای پیرمردها نیست در جشنواره های مختلف افتخارات متعددی به دست آورد که از میان آنها می توان به دریافت چهار جایزه اسکار بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم ‌نامه اقتباسی، یک جایزه بفتا و نامزدی دریافت یک جایزه جشنواره فیلم کن اشاره کرد. فیلم جایی برای پیرمردها نیست جزو ۲۵۰ فیلم برتر از نگاه سایت IMDB محسوب می شود.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0