• خلاصه داستان:روایتگر یک دختر کارتن خواب (پردیس احمدیه) است که توسط شوهرش برای باردار شدن و زایمان ، به مردان فروخته میشود و ناخواسته در آخرین بارداری تحت عمل جراحی توبکتومی (لوله بستن) قرار میگیرد. یک وکیل (نگار جواهریان) به وی کمک میکند تا از دکتر (فاطمه معتمد آریا) شکایت کند.

 • دانلود فیلم مجبوریم

  فیلم مجبوریم محصول سال 1397 به کارگردانی و تهیه کنندکی و نویسندگی رضا درمیشیان کارگردان جوان ایرانی که این روزها بیش از همیشه در سینما فعالیت دارد این کارگردان که در جدیدترین اثر او که قرار است به اکران عمومی درآید بازهم یک داستان اجتماعی را قرار است روی پروده های سینما بیاورد،درمیشیان که اوج محبوبیت و معروفیت او با یک فیلم هنجار شکن لانتوری با بازی نوید محمد زاده شروع شد و توانست با فیلم لانتوری خیلی از تابو های سینما را بکشند.

  او در فیلم لانتوری به چیز هایی پرداخت که پیش از این در سینما کسی کمتر به این مسئله پرداخته بود حال قرار است با فیلم مجبوریم باز هم به یک داستان اجتماعی بپردازد که یکی از چیزهایی است که در هر جامعه ای رخ می دهد و داستان به این شکل است که داستان روایتگر یک دختر کارتن خواب جوان است که توسط شوهرش برای باردار شدن به مردان فروخته میشود اما در اخرین عمل جراحی که صورت میگرد به صورت ناخواسته تحت عمل جراحی توبکتومی قرار میگیرد در این مسیر یک وکیل جوان به او کمک می کند تا از دکترش شکایت کند.

  این فیلم توانست در جشنوراه های مختلف یکی پس از دیگری جوایز را درو کند، فیلم ایرانی مجبوریم ساخته رضا درمیشیان در جشنواری مختلف فستیوال وزول فرانسه ، فسیتوال «چینه چیتا» هلند ، جایزه بهترین فیلم هیات داوری نتپک ( شبکه ارتقای سینمای آسیاوپاسیفیک) ، فستیوال آسیاتیکای رم ، حال باید دید آیا جدیدترین فیلم آماده نمایش درمیشیان آیا همانگونه که در فستیواتل های مختلف توانست جوایز را یگی پس از دیگری نصیب خود کند آیا در گیشه هم میتوانید تماشاگران را به سمت خود بکشاند یا خیر؟

  بازیگران فیلم مجبوریم

  در جدیدترین ساخته درمیشیان بازیگرانی همچون فاطمه معتمدآریا ، نگار جواهریان ، پارسا پیروزفر ، بهمن فرمان‌آرا ، پردیس احمدیه ، مجتبی پیرزاده ، همایون ارشادی ، ژاله علو ، حضور دارند اما بازیگر نقش اول این فیلم یعنی پردیس احمدیه نیز پیش از این با درمیشیان همکاری کرده است ،این روزها فیلم لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی در حال اکران می باشد که درمیشیان تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد و پردیس احمدیه بازیگر نقش اول این فیلم سینمایی را بر عهده دارد.

  تاریخ اکران فیلم مجبوریم

  فیلم سینمایی مجبوریم به کارگردانی درمیشیان قرار است که از اواخر ادریبهشت ماه 1401 اکران خود را آغاز کند که هم اکنون این فیلم در پیش فروش بلیط قرار دارد.

   

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم مجبوریم قرار گرفت
 • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0