• خلاصه داستان:فیلم خون شد ، داستان فیلم درمورد یک زن می باشد که مادری دلسوز است ، او مجدد ازدواج کرده است و باید همزمان مراقب دختر خودش باشد و فرزندان شوهرش را نیز بزرگ کند وی بسیار سر سرخت است و برای انجام دادن مسئولیت خود تبدیل به زنی مقتدر و با اعتماد به نفس بالا شده است و حاضر است جانش را هم فدای خانواده اش بکند ...

  • معرفی فیلم خون شد

    اثری اجتماعی و خانوادگی که محصول سال 1399 کشور ایران می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی مسعود کیمیایی یکی از بهترین سازندگان آثار ایرانی ساخته شده است. کیمیایی در تمام سال های کارگردانی اش عناوین بسیار محبوب و بزرگی را ساخته است که از محبوب ترین و جدید ترین آن ها میتوان به فیلم سینمایی ” خائن کشی ” اشاره کرد وی جوایز بین المللی بسیاری را بدست آورده است و از سال 1348 به صورت حرفه ای در سینمای ایران فعالیت می کند ” بیگانه بیا ” و ” قیصر ” اولین تجربه کارگردانی او در فیلم ها شناخته می شوند.

    اما جدیدترین سینمایی او  به تازگی اکران اینترنتی آن آغاز شده است و منتقدین بسیاری از آن تمجید کرده اند و حتی برخی بر این باورند که این فیلم میتواند بهترین و کامل ترین ساخته کیمیای به حساب آید. نسرین مقانلو یکی از بازیگران این فیلم در رابطه با حضور خودش در این اثر اشاره کرده است که انرژی دوباره ای را برای بازی کردن بدست آورده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0