• خلاصه داستان:فیلم گشت ارشاد 3، حسن و عطا که بعد از مدت ها به ایران بازگشته اند برای گذراندن یک زندگی معمولی و پول در آوردن مجبور می شوند که در خیابان ها نوازندگی بکنند در همین حین به این کار علاقه مند می شوند و کم کم میخواهند مجوز بگیرند و آلبوم موزیک خود را داشته باشند اما برای این کار سرمایه کافی را ندارند و احتیاج به پول بسیاری دارند به همین دلیل قصد دارند یک شخص پولدار را بدزدند...

  • فیلم گشت ارشاد 3

    گشت 3، پس از موفقیت سینمایی های قبلی در نهایت در سال 1400 فیلم برداری سری سوم این اثر محبوب آغاز شد. گشت 3 به کارگردانی تهیه کنندگی سعید سهیلی ساخته شده است. نویسندگی این فیلم را نیز حسام سامری زاده عهده دار بوده است.

    فیلم برداری سومین فیلم به تازگی به پایان رسیده است و مراحل تدوین آغاز شده است و باید در سال جاری یا نهایت اول سال آینده منتظر اکران این فیلم باشیم اما در این عنوان ستارگانی نظیر امیر جعفری و ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی و بهنام بانی به عنوان کاراکترهای اصلی هنرنمایی کرده اند.

    همچنین قرار بود ریجانه پارسا بازیگر پرجاشیه این روزهای سینمای ایران در این فیلم حضور داشته باشد که به علت مشکلات پیش آمده و رفتن وی از ایران شخص دیگری جایگزینش شد. اما شوک عجیب تر و بزرگ تر که همه مخاطبین را متعجب خواهد کرد عدم حضور حمید فرخ نژاد بازیگر نقش اول این فیلم در سری سوم می باشد. دلیل حضور نداشتن او عدم توافقات مالی می باشد. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه دریافت کنید.

دلیل بروزرسانی
لینک های دانلود فیلم گشت ارشاد 3 قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0