• خلاصه داستان:فیلم بوتاکس , داستان درباره زندگی نا متمایز دو خواهر می باشد زمانی که آن ها با یک دروغ بزرگ زندگی خود را می گذرانند به گونه ای که این دروغ کم کم برایشان به واقعیت تبدیل می شود و آن ها را مضطرب می کند. این دو به همه اطرافیان خود می گویند که برادرشان قاچاقی به آلمان رفته است اما حقیقت ماجرا کاملا چیز دیگری است...

  • فیلم بوتاکس

    فیلم ایرانی بوتاکس, عنوانی خانوادگی و اجتماعی که محصول سال 1400 ایران و کانادا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی کاوه مظاهری ساخته شده است در این فیلم همچنین بازیگرانی نظیر مرتضی خانجانی , محسن کیانی و سروش سعیدی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان حضور داشته اند. این عنوان در جشنواره 38 ام تورینو برنده جایزه بهترین فیلم شده است و اولین موفقیت بزرگ خودش را بدست آورد به طور کلی این اثر متفاوت از نظر کیفیت ساخت می باشد و داستان پردازی بسیار قوی نیز دارد علاوه بر آن شخصیت ها به خوبی در نقش خود فرو رفته اند.

    اما کاوه مظاهری کارگردان و نویسنده این اثر که تا کنون چندان تجربه خاصی در ساخت فیلم های بلند نداشته است فعالیت خودش را از سال 1386  آغاز کرده است بیشتر عناوین او مستند و فیلم های کوتاه هستند و این فیلم اولین فیلم حرفه ای و بلند او در زمینه آثار سینمایی بوده است و با توجه به این موضوع میتوان گفت که فراتر از انتظارات رفته است و مورد استقبال مخاطبین و منتقدین نیز قرار گرفته است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0