• خلاصه داستان:فیلم ارتش دزدان 2021، داستان فیلم حول محور شخصی به نام لودویگ می باشد که توسط یک گروه حرفه ای استخدام می شود تا در یک سرقت نسبتا بزرگ شرکت داشته باشد اما نه او و نه سایر اعضای گروه خبری از آن چه قرار است رخ دهد ندارند و طی یک اتفاق خطری بزرگ آن ها را تهدید می کند ....

  • معرفی فیلم Army of Thieves 2021

    ارتش دزدان ” یا به انگلیسی army of thieves عنوانی اکشن ، جنایی و ترسناک که محصول مشترک سال 2021 کشور آلمان و آمریکا می باشد و به کارگردانی ماتیاس شوایگهوفر ساخته شده است. ماتیاس در این فیلم خود نیز در نقش کاراکتر اصلی داستان هنرنمایی می کند و همچنین ستارگانی نظیر ناتالی امانوئل و استوارت مارتین در کنار رابی ا فی به عنوان سایر کاراکترهای مکمل داستان در این فیلم بازی کرده اند.

    این سینمایی در اصل داستان قبل از وقایع فیلم محبوب و جدید ارتش مردگان را به تصویر می کشاند جایی که نشان خواهد داد که از ابتدا چگونه ویروس زامبی کل بشریت را به خطر می اندازد و تمام جهان را در بر میگیرد. شای هاتن نیز فیلم نامه نویسی این اثر را بر عهده داشته است. پیش بینی میشود این فیلم نیز همانند ارتش مردگان به خوبی مورد استقبال مخاطبین قرار بگیرد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0