• خلاصه داستان:پسرى به نام برديا كه با انتشار ويدئويى در صفحات مجازى معروف مى شود.

 • دانلود فیلم مورچه خوار

  فیلم مورچه خوار محصول سال 1398 کشور ایران به نویسندگی مهیار شاهرخی و کارگردانی شاهد احمدلو که قرار است به زودی وارد شبکه نمایش خانگی شود اگر بخواهیم نگاهی به رزومه کاری شاهد احمدلو بیاندازیم باید یک فلش بک بزنیم به سال های 1372 این کارگردان اولین فیلم کوتاه خود را در سال 1372 کارگردانی کرده است که سیاهی لشکر نام دارد و فیلم ایرانی مورچه خوار آخرین ساخته این کارگردان می باشد که در ژانر کمدی داستان فیلم جدیدش روایت میشود.

  شاهد احمدلو را بیشتر در تلویزیون مردم با ان آشنایی دارند تا سینما و شبکه نمایش خانگی،این کارگردان از برترین آثا او که برای تلویزیون کارگردانی کرده است را میشود به آقا و خانم سنگی و سه دونگ سه دونگ اشاره کرد او همچنین در سریال های گاندو 2 گشت ویژه نیز به ایفای نقش خود در بازیگری پرداخته است.

  او در فیلم مورچه خوار به سراغ یک موضوع جدید و جنجالی رفته است که این روزها هرکس به نحوهی با آن سر و کار دارد و قطعا یکبار هنرنمایی شاخ های اینستاگرامی از زندگی های پوشالی و پوچ انها را مشاهده کند احمدلو یک ناهنجاری درست را برای یک کمدی انتخاب کرده است چرا این روزهای شاخ های مجازی بیش از همه در فضای اینستاگرام دیده میشوند و با کاری های عجیب و غریب خود فرهنگ های غلط را به جامعه تزریق می کنند باید دید فیلم نامه و بازیگران فیلم چطور می خواهند این موضوع را به چالش بکشانند.

  بازیگران فیلم مورچه خوار

  در فیلم سینمایی مورچه خوار ساخته شاهد احمدلو بازیگرانی همچون نسرین ‌مقانلو ، مهدی ‌کوشکی ، رضا ‌شفیعی ‌جم ، لیندا ‌کیانی ، مارال ‌فرجاد ، نیما ‌شاهرخ ‌شاهی ، خاطره ‌حاتمی به ایفای نقش پرداخته اند این فیلم که به تازگی اکران آنلاین خود را در پلتفرم ها آغاز کرده است قرار است به زودی وارد شبکه نمایش خانگی شود. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه دریافت کنید.

دلیل بروزرسانی
لینک های دانلود فیلم مورچه خوار قرار گرفت
 • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0