• خلاصه داستان:داستان فیلم عنکبوت درباره فردی به نام سعید، مردی چهل ساله و بسیار متعصب است. پس از آنکه همسرش مورد آزار و مزاحمت یک راننده تاکسی قرار می گیرد، تصمیمش برای انتقام گیری او را وارد مسیری تاریک می کند.

 • دانلود فیلم عنکبوت

  فیلم عنکبوت محصول سال 1398 ایران به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد و نویسندگی اکتای براهنی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته و تهیه گردیده است این فیلم شاید از نظر خیلی ها ریشع در واقعیت نداشته باشد اما ابراهیم ایرج‌زاد تصمیم گرفته که فیلم عنکبوت را بر اساس یک داستان واقعی که در سال های 79 تا 81 در مشهد رخ داده است را جلوی دوربین بیاورد.

  نگاهی به داستان فیلم عنکبوت

  فیلم عنکبوت با بازی محسن تنابنده که این روزها در حال اکران می باشد داستان فردی به نام سعید را روایت می کند که در مشهد ساکن است و 40 سال دارد و شغل او گچ کاری است و در یک روز یک راننده تاکسی به زن او ایجاد مزاحمت می کند و سعید تصمیم میگیرد که برای انتقام وارد راهی شود که ورود آن بسیار خطرناک است.

  درواقع شخصیت سعید در فیلم ایرانی عنکبوت واقعی است و او کسی نیست جز سعید حنایی ملقب به قاتل زنجیره ای که در سال های 1379 تا 1381 بیش از 17 زن خیابانی را در مشهد به قتل رساند او هدف از این کار را مبارزه با فساد در اعتراف هایش اعلام کرده بود یکی از سرنخ هایی که خیلی راحت متوجه سعید حنایی شد این بود که لباس نیمی از مقتولین در زمان کشف جسد گچی بوده است این یعنی سعید جسد های خود را با ماشین حمل می کرده است. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه دریافت کنید.

  بازیگران فیلم عنکبوت

  در این فیلم محسن تنابنده با یک گریم بسیار خوب توانسته خود را به شخصیت واقعی داستان نزدیک نماید در این فیلم غیر از تنابنده ساره بیات، شیرین یزدان‌بخش ، ماهور الوند ، مینا ساداتی ، مهدی حسینی‌نیا در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود با کیفیت 480،720،1080،.1080HQ قرار خواهد گرفت
 • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0