دانلود فیلم تخته سنگ Slate 2020

دانلود فیلم تخته سنگ Slate 2020

| |
  • خلاصه داستان:فیلم تخته سنگ 2021، داستان فیلم درباره دختری جوان می باشد که از کودکی آرزو داشته است که یک ستاره باشد و همیشه مورد توجه قرار بگیرد بنابراین شمشیر زنی را از همان کودکی آغاز می کند و در نتیجه در یک فیلم اکشن استخدام می باشد تا حرکات رزمی با شمشیر را انجام دهد اما ...

معرفی فیلم Slate 2020

تخته سنگ یا لوح سنگ (slate) اثری اکشن می باشد که به کارگردانی و فیلم نامه نویسی جو با ریون ساخته شده است. در این فیلم ستارگانین نظیر آن جی هیه و پارک تائه سان و لی سه هو در نقش شخصیت های اصلی داستان هنر نمایی کرده اند. تیم بازیگران این اثر آن چنان محبوب نمی باشد و بیشتر در خود کشور کره شناخته شده می باشند.

تهیه و تولید این فیلم از ابتدای سال 2020 اغاز گردید و به علت محدودیت های پیش آمده ویروس همه گیر تاخیر بسیاری در تولید آن به وجود آمد و در نهایت تاریخ اکران آن با تاخیری یک ساله تغیر کرد و در نهایت در اواسط سال 2021 به اکران رسید. این سینمایی در غرب چندان مورد استقبال قرار نگرفت و بیشتر در آسیا و شرق آن مورد توجه علاقه مندان به فیلم های اکشن قرار گرفت و میتوان گفت که در ژانر خودش کاملا قابل پیش بینی ظاهر شده است و نمرات نسبتا خوبی را دریافت کرده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 720p 480p HD با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0