دانلود سریال به دام افتاده Trapped

دانلود سریال به دام افتاده Trapped

- - |
  • خلاصه داستانسریال به دام افتاده Trapped، ناامیدی تمام شهر را فرا گرفته است . جنایات حل نشده مردم را کلافه کرده است . در یک شهر دور افتاده در ایسلند یک پلیس تصمیم میگیرد تا با کم ترین امید سر چشمه این جنایات را حل کند . جنایاتی که کم کم جان افراد بیشتری را درگیر کرده است .

سریال Trapped

به دام افتاده (Trapped 2016) درامی جنایی و معمایی که محصول سال 2016 کشور دانمارک می باشد و به کارگردانی بالتاسار کورمکور ساخته شده است. نویسندگی این مجموعه را نیز سیگور جارتانسون بر عهده داشته است. این مجموعه جنایی توسط استودیو RVK در قالب ده قسمت یک ساعته تهیه شده است. سریال ” به دام افتاده ” یکی از محبوب ترین آثار دانمکاری میباشد که تا کنون توسط سازندگان این کشور تولید شده است و همواره نیز محبوبیت جهانی بالایی بدست آورده است.

این اثر اولین بار در تاریخ 20 ام سپتامبر سال 2015 در جشنواره تورنتو به نمایش در آمد و پس از این نمایش نیز سریال توسط شبکه های بسیاری به صورت قانونی خریداری شد و اولین آن هم BBC بود که در انگلستان پخش آن را از فوریه سال 2016 آغاز کرد و مخاطبین بسیاری را جذب این اثر درام و جنایی کرد و در نهایت نمرات بالایی نیز دریافت کرد.

دلیل بروزرسانی
فصل اول سریال کامل قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0