دانلود سریال زمان Time 2021

دانلود سریال زمان Time 2021

- |
  • خلاصه داستانسریال زمان 2021 ، داستان درباره یک مرد به نام اریک می باشد که در اصل یک افسر زندان است و در آن جا کار خودش را در محافظت از رندانیان به خوبی و به نحو احسن سعی می کند انجام دهد و تعصبی خاصی روی اطرافیان خود و حل مشکلاتشان به خصوص زندانی ها دارد وقتی یکی از زندانی های خطرناک از ضعف او با خبر می شود کار برایش دشوار تر از همیشه می شود ....

دانلود سریال Time 2021

“سریال زمان 2021 ” یا به انگلیسی Time عنوانی برای یک مینی سریال جذاب و بی نظیر که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و پخش آن به تازگی اغاز شده است . این سریال کوتاه به کارگردانی لوئیس آرنولد ساخته شده است و جیمی مک گورن نیز فیلم نامه نویسی آن را بر عهده داشته است .

قسمت اول این مجموعه در تاریخ 6 ژوئن سال 2021 از شبکه BBC One آمریکا پخش شد و بازخورد بسیار فوق العاده ای را همراه داشت و استقبال زیادی از آن به عمل آمد و هم چنین مخاطبین و منتقدین نیز نمرات بالایی برای آن ثبت کردند . به طور کلی این مجموعه میتواند به عنوان یکی از شاهکار های سریالی سال جاری به شمار رود و قطعا مختص سلیقه ی هر مخاطبی خواهد بود همچنین حضور ستارگانی نظیر استیو گرهام و شان بین به عنوان کاراکترهای اصلی در کناره یک دیگر در این سریال از جمله دلایل محبوبیت آن میتواند باشد.

دلیل بروزرسانی
فصل اول سریال کامل قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0