دانلود سریال زندگی منطقی The Rational Life 2021

دانلود سریال زندگی منطقی The Rational Life 2021

- |
  • خلاصه داستانسریال زندگی منطقی ، داستان سریال حول محور یک زن جوان به نام " رو شین " می باشد وی باور دارد که زنان در جامعه در هرکاری میتوانند موفق باشند و سخت ترین پست ها و مهم ترین ها را از آن خود کنند در کارش نیز سعی می کند با فعالیت حرفه ای و منطقی اش خودش را ثابت کند اما مسئله آن است که وی خود را بین دو مرد می بیند ! یکی رئیس و دیگری یک دستیار ساده .اگر برای آینده رئیسش را انتخاب کند قطعا موفقیت های زیادی را بدست خواهد آورد اما او .....

معرفی سریال زندگی منطقی 2021

سریال چینی زندگی منطقی (the rational life) مجموعه تلویزیونی که در ژانر درام و عاشقانه تولید شده است. این سریال به کارگردانی هسو فو چون و نویسندگی چن تانگ در قالب یک فصل 35 قسمتی ساخته شده است. پخش قسمت اول این مجموعه توسط شبکه چینی هونان از 31 ام مارچ سال 2021 آغاز شد و تا 4 ام می همین سال نیز طول کشید. همزمان با پخش در شبکه های چینی نیز از نت فلیکس منتشر شد و محبوبیتی بین المللی هم بدست آورد و تبدیل به یکی از بهترین آثار عاشقانه چینی شد و نمرات بالایی را از سوی مخاطب و منتقدین دریافت کرد.

اما در این سریال بازیگرانی نظیر لان شین ، دیلان وانگ ، پان هنگ ، بائو ون جین و کالوین لی به عنوان نقش های اصلی و فرعی حضور داشته اند. لان شین بازیگر نقش اول مجموعه در آثار موفقی نظیر ” Wang de Shengyan ” و ” The Last Supper Empress Liu ” حضور داشته است وی همچنین در بین سال های 2017 تا 2020 ظاهرا پر کار بوده است و در فیلم ها و سریال های چینی زیادی هنرنمایی کرده است.

دلیل بروزرسانی
قسمت 21 از فصل 01 قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0