دانلود سریال آخرین ساعت The Last Hour 2021

دانلود سریال آخرین ساعت The Last Hour 2021

- - |
  • خلاصه داستانسریال آخرین ساعت The Last Hour 2021 ، داستان درباره یک شخص جوان می باشد که دارای نیرویی مرموز و عجیب است نیرویی که به او اعتماد به نفس انجام هر کاری را می دهد با وجود انتخاب های بسیار وی تصمیم میگیرد تا با پلیس شهر همراه شود تا یک فرد خطرناک را که در گذشته او نیز بوده است بگیرند در این بین عاشق یک زن پلیس می شود و همین دلیل بس است تا وی تمرکزش را در کارش از دست بدهد اما ...

سریال The Last Hour 2021

 آخرین ساعت (the last hour) درامی جنایی و رازآلود که محصول سال 2021 کشور هند می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی آمیت کومار ساخته شده است. این سریال در تاریخ 14 ام  می سال 2021 از پلتفرم ویدئویی آمازون پرایم به صورت رسمی منتشر شده است. در این سریال بازیگرانی نظیر سانجی کاپور ، کارما تاکاپا ، شایلی کریشن و شاهانا گسوامی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی هنرنمایی کرده اند.

باشناخت نسبی که نسبت به سینمای هند داریم معمولا اکثر آثار آن ها یا عاشقانه و حماسی هستند یا اکشن و کم تر شاهد ساخت سریال هایی با مضمون جنایی و معمایی بوده ایم.این عنوان جزع معدود آثار هندی می باشد که در ژانر جنایی تولید شده است و همواره استقبال قابل قبولی از آن به عمل آمده است و همچنین نمرات بسیار خوبی را از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرده است. به صورت کلی این اثر در قالب 8 قسمت 36 دقیقه ای منتشر شده است و میانگین نمرات تمام قسمت های آن نیز 7.5 تخمین خورده است.

دلیل بروزرسانی
فصل اول به طور کامل قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0