دانلود سریال تد لاسو Ted Lasso

دانلود سریال تد لاسو Ted Lasso

- - |
همراه با نسخه دوبله فارسی
  • خلاصه داستانسریال تد لاسو، تد لاسو مربی فوتبال آمریکایی به انگلیس می رود تا به یک تیم فوتبال در شهر لندن کمک کند و جایگاه آن را در لیگ ارتقا دهد و...

معرفی سریال Ted Lasso

تد لاسو یا تد لسو (Ted Lasso) یک مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی است که توسط بیل لارنس، جیسون سودئیکیس، جو کلی و برندان هانت ساخته شده و بر اساس شخصیتی به همین نام ساخته شده‌است که سودئکیس برای اولین بار در مجموعه ای از تبلیغات برای پوشش خبری لیگ برتر NBC Sports به تصویر کشید. این سریال با سه قسمت اول در Apple TV + در ۱۴ اوت ۲۰۲۰ به نمایش درآمد و پنج روز پس از نمایش آن برای فصل دوم تمدید شد که شامل ده قسمت بود. در اکتبر سال ۲۰۲۰، این سریال برای فصل سوم تمدید شد. این سریال در نوع خود اولین و جذاب‌ترین سریال ساخته شده در حوزه فوتبال است که با استقبال بسیار خوبی توسط ببیندگانش همراه بوده‌است.

مالک جدید یک باشگاه لیگ برتری انگلیس برای انتقام از همسر خودش که عاشق این باشگاه است یک مربی فوتبال آمریکایی (تد لسو) را با وجود اینکه هیچ تجربه ای در فوتبال حرفه ای ندارد به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب می‌کند اما تد لسو برخلاف انتظارات ظاهر می‌شود.

دلیل بروزرسانی
فصل دوم با دوبله فارسی کیفیت 4k اضافه شد. فصل اول کامل
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0