دانلود سریال دوباره تابستان Summer Again 2021

دانلود سریال دوباره تابستان Summer Again 2021

- - |
  • خلاصه داستانسریال دوباره تابستان ، داستان درباره یک دختر جوان به نام تونگ شی می باشد که یک رقاص باله است و به فعالیت خود بسیار علاقه دارد اما وقتی مادرش در کارش انتقالی میگیرد مجبور می شود که همراه او از یک شهر بزرگ وارد شهر کوچک و خانوادگی اش بشود و در نتیجه وارد مدرسه ای جدید. او در مدرسه سعی می کند شخصیت خود را طور دیگری نشان دهد تا با سایرین به مشکل نخورد اما ....

معرفی سریال Summer Again 2021

سریال چینی دوباره تابستان (summer again) اثری عاشقانه و درام که محصول سال 2021 کشور چین می باشد و به کارگردانی Mi Bao ساخته شده است. این سریال در قالب 24 قسمت 35 دقیقه ای تولید شده است و پخش آن تاریخ از 18 ام جولای سال جاری آغاز شد و بیشتر در کشور چین و سایر کشورهای شرق آسیا مورد توجه قرار گرفت و نمره 8.0 را از سوی مخاطبین دریافت کرد.

این مجموعه تلویزیونی مخصوص مخاطبین نوجوان و جوان می باشد. همچنین این اثر شنبه و یک شنبه هر هفته از از شبکه اینترنتی ” iQiyi”  پخش میشد. برخی از منتقدین نیز از این مجموعه تعاریف ویژه ای کرده اند به نوعی ادعا داشته اند که سریال فراتر از انتظارات آن ها می باشد و بر خلاف سایر درام های چینی بسیار جزعی تر و عمیق بر روی سکانس ها و تک تک لحظات آن کار شده است و همین مورد موجب گرفتن نمرات نسبتا بالا برای این اثر شده است.

دلیل بروزرسانی
قسمت 04 از فصل اول اضافه شد
  • لینک های دانلود
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0