دانلود سریال آقای کورمن Mr Corman 2021

دانلود سریال آقای کورمن Mr Corman 2021

- |
  • خلاصه داستانسریال آقای کورمن Mr Corman 2021 ، داستان درباره یک معلم جوان می باشد که زندگی متفاوتی را پشت سر می گذارد وی در دره سان فرناندو به عنوان یک تدریسگر دوران خوبی را سپری نمی کند و برشی عمیق در لحظات زندگی اش می بیند که موجب شده است کمی به روابط او با سایرین تاثیر بگذارد ....

معرفی سریال Mr. Corman 2021

آقای کورمن (mr corman) عنوانی کمدی و درام که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی جوزف گوردون لویت ساخته شده است. جوزف در این سریال خود نیز به عنوان بازیگر نقش اول هنرنمایی کرده است و میتوان گفت که در اولین ساخته اش به عنوان کارگردان خودش نیز بازیگری کرده است. جوزف لویت را با بازی در فیلم های محبوب نولان در کنار تام هاردی و لئوناردو دیکاپریو بیشتر می شناسیم.

فیلمهایی نظیر “Inception” یا به فارسی ” تلقین ” که به کارگردانی کریستوفر نولان ساخته شد است و در سال 2010 نیز به اکران رسید و حسابی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت و از معروف ترین آثار نولان می باشد. وی در فیلم های دیگری هم حضور داشته است که از جمله آن ها میتوان به ” Looper ” اشاره کرد که به عنوان یک اثر اکشن هم نمرات بالایی را دریافت کرده است و یکی از معروف ترین و بهترین آثار وی تلقی می شود. لازم به ذکر است که سریال جدید ” آقای کورمن ” در قالب 10 قسمت 25 دقیقه تولید شده است.

دلیل بروزرسانی
قسمت 09 از فصل اول قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0