دانلود سریال افسانه های فردا Legends of Tomorrow

دانلود سریال افسانه های فردا Legends of Tomorrow

- - |
  • خلاصه داستانسریال افسانه های فردا ، داستان سریال از جایی آغاز میشود که شخصی به نام ریپ هانتر آینده ای را پیش بینی می کند که در آن زمین و بشریت با یک خطر بزرگ و کاملا جدی روبه رو شده اند حال او در تلاش است که گروهی از خلافکاران و قهرمانان را با یک دیگر متحد کند تا بتواند جلوی این اتفاق ناخوشایند را بگیرد .....

سریال افسانه های فردا 2016

سریال عنوانی علمی تخیلی و درام که محصول سال 2016 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی کوین موک ساخته شده است البته هر فصل و برخی از قسمت های این مجموعه کارگردان و عوامل ساخت متفاوتی داشته اند . به طور کلی بیس اصلی این سریال حضور قهرمان های دنیایی محبوب Dc در کنار هم و مبارزه آن ها با موجوداتی است که بشریت را تهدید می کنند و خطری بزرگی برای آینده زمین می باشند .

پیرو موفقعیت های سری های انتقام جویان از مارول دی سی نیز بیکار نماند در سال 2014 ساخت پروژه ای سریالی را با عنوان DC’s Legends of Tomorrow تایید کرد و این خبر و شایعه های ساخت آن حسابی ترند رسانه های اینترنتی شده بود و بسیاری از مخاطبین را امیدوار کرد.

هم اکنون 5 فصل از این سریال پخش شده است و فصل 6 ام نیز به تازپی پخش آن اغاز شده است و استقبال ها به مرور از آن بالاتر رفته است اگرچه در این بین انتقاد هایی نیز از روند پیشرفت آن شده است و طرفداران انتظارات زیادی از آن داشته اند و مطابق خواسته آن ها روند داستان پیش نرفته است .

دلیل بروزرسانی
فصل اول تا پنجم کامل - قسمت 13 از فصل 06 قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0