دانلود سریال خویشاوند Kin 2021

دانلود سریال خویشاوند Kin 2021

- |
  • خلاصه داستانسریال خویشاوند Kin 2021 , داستان حول محور خانواده دوبلینی می باشد که اعضای آن بسیار هوای هم را دارند و همواره سعی کرده اند که یک دیگر را حمایت کنند آن ها در این بین با یک سری باند ها و خلاف کاران نیز درگیر هستند و زندگی برایشان سخت تر از سایر خانواده ها می گذرد با این حال دست به دست یک دیگر تلاش می کنند تا در جنگ گانگندل تحت فشار قرار نگیرند....

سریال Kin 2021

سریال خویشاوند (kin 2021) , درامی جنایی که محصول سال 2021 کشور ایرلند می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی کیاران دونلی ساخته شده است. قسمت اول این مجموعه که نمره بسیار خیره کننده ی 9.1 را از سوی مخاطبین دریافت کرده است از 9 ام سپتامبر سال 2021 از شبکه AMC آمریکا آغاز شده است و استقبال ها برای آغاز آن بالا بوده است به طور کلی این سریال در قالب 8 قسمت 45 دقیقه ای ساخته شده است و قرار است به صورت هفتگی منتشر شود.

در این مجموعه بازیگرانی نظیر امت اسکانلان ، هانا آدوگون ، ماریا دویل کندی و سیاران هندز به عنوان شخصیت های نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. نام کیاران دونلی شاید برایتان به شدت آشنا باشد چرا که کارگردانی 15 قسمت از سریال بسیار محبوب و بی نظیر Vikings را بر عهده داشته است و علاوه بر آن سایر آثار تلویزیونی او نیز به میزان قابل توجه ای با کیفیت بوده اند و همین دلایل کافی است که انتظارات را از آخرین اثر او یعنی ” خویشاوند ” بالا ببرد.

دلیل بروزرسانی
قسمت 05 از فصل اول قرار گرفت + پیش نمایش رسمی
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0