دانلود سریال هیلز Heels 2021

دانلود سریال هیلز Heels 2021

- |
  • خلاصه داستانسریال هیلز Heels 2021، داستان درباره دو برادر جوان می باشد یکی از آن ها در رینگ شرور و خشمگین است و برای پیروزی می جنگد و دیگری یک چهره خوش نام و منطقی در رینگ . این دو برادر در واقع دو رقیب نیز می باشند چرا که برای پایدار کردن میراث پدرشان در گرجستان به سبک خودشان می جنگند و به دنبال رسیدن به موفقیت بیشتری هستند ....

سریال Heels 2021

هیلز (heels) درامی تلویزیونی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و قسمت اول آن نیز از 15 ام آگوست سال 2021 از شبکه StarZ آغاز شده است. در این مجموعه ستارگانی نظیر الکساندر لودویگ ، استفان آمل ، آلیسون لوف و مری مک کورمک به عنوان کاراکتر های اصلی هنرنمایی کرده اند. استفان آمل بازیگر محبوب آمریکایی می باشد که در سریال های نظیر Arrow و The Flash در نقش کماندار دنیای DC ظاهر شد و حسابی هم مورد ستایش مخاطبین و منتقدین قرار گرفت.

دیگر ستاره محبوب این اثر الکساندر لودویگ می باشد که در سریالی نظیر وایکینگ ها حضور داشته است و یکی از کاراکترهای محبوب داستان می باشد، همچین از معروف ترین آثار سینمایی که الکساندر در آن حضور داشته است میتوان به فیلم های Bad Boys for Life و The Hunger Games اشاره کرد. سریال هلیز قرار است در قالب 8 قسمت یک ساعته به صورت هفتگی از شبکه استارز پخش شود و ممکن است در آینده قسمت های بیشتری برای آن تایید شود.

دلیل بروزرسانی
قسمت 06 از فصل اول اضافه شد
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0