دانلود سریال فوریا Furia 2021

دانلود سریال فوریا Furia 2021

|
  • خلاصه داستانسریال فوریا Furia, داستان سریال درباره دو شخص به نام اسگیر و رگنا می باشد که پی یک قتل عجیب که رخ داده است درگیر یک گروه افراطی نیز می شوند و پس از نفوذ به این گروه متوجه می شوند که قرار است یک حمله تروریستی در قلب اروپا شکل بگیرد آن هم در شرایطی که انتخابات نزدیک است...

سریال Furia 2021

سریال فوریا (سریال furia), عنوانی هیجان انگیز که محصول سال 2021 کشور نروژ می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی ژرموند اریکسن ساخته شده است در این سریال همچنین ماری ویلمن ، نینا کونزندورف و پل سوره هاگن به عنوان بازیگران نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. قسمت اول این مجموعه در تاریخ 26 ام سپتامبر سال 2021 در نروژ پخش شد و به صورت هفتگی نیز قسمت های جدید منتشر می شوند این در حالی است که به طور کلی برای سریال فوریا هشت قسمت تایید شده است.

ژرموند اریکسن کارگردان و نویسنده این سریال فعالیت خودش را از سال 2014 به صورت رسمی آغاز کرده است و آثار متعددی را نیز تولید کرده است از جمله این اثر ها میتوان به سریال های Mammon و Pakt اشاره کرد که در خود کشور نروژ به خصوص محبوبیت بالایی را بدست آورده اند و هر دو در ژانر اکشن و جنایی ساخته شده اند.

دلیل بروزرسانی
قسمت 03 از فصل اول قرار گرفت
  • لینک های دانلود
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0