دانلود سریال جوخه برادران Band of Brothers 2001

دانلود سریال جوخه برادران Band of Brothers 2001

- - |
  • خلاصه داستانسریال جوخه برادران Band of Brothers, داستان سریال درباره یک گروه چتر باز آمریکایی می باشد که ابتدا آموزش های سخت و بعد رفتن به خط مقدم در جنگ جهانی دوم را تجربه می کنند. اعضای این گروه به مرور زمان بیشتر یک دیگر را می شناسند و رابطه عمیق تری بینشان آغاز می شود اما وقتی در جنگ همرزم های خود را از دست می دهند ...

سریال Band of Brothers 2001

سریال جوخه برادران (band of brothers), درامی اکشن و تاریخی که محصول سال 2001 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی تام هنکس و فیلم نامه نویسی استفان ای امبروز ساخته شده است در این اثر که جزع 10 سریال برتر تاریخ جهان می باشد ستارگانی نظیر اسکات گرایمز ، دامیان لوئیس ، ران لیوینگستون و شین تیلور به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند.

28 ام اکتبر سال 2001 میلادی تاریخ عرضه اولیه سریال محبوب جوخه برادران بود و از شبکه HBO آمریکا پخش شد عنوانی که در دراز مدت بیشتر مورد استقبال قرار گرفت و در نتیجه نمراتش بالا رفت و نقد های مثبت زیادی را نیز دریافت کرد اما لازم به ذکر است که در این سریال علاوه بر تام هنکس فیل آلدن رابینسون و ریچارد لونکراین به عنوان کارگردان در برخی از قسمت ها فعالیت کرده اند.

دلیل بروزرسانی
فصل اول سریال کامل قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0