دانلود فیلم شمشیرزن دوره گرد: آغاز Rurouni Kenshin Part II 2021

دانلود فیلم شمشیرزن دوره گرد: آغاز Rurouni Kenshin Part II 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم شمشیرزن دوره گرد: آغاز 2021 ، داستان از جایی اغاز می شود که شمشیر زن محبوب ما هیمورا اینبار با یک فروشنده عجیب و غریب سلاح به نام یوکیشیرو روبرو می شود شخصی که خرید و فروش زیرزمینی سلاح را در چین تحت تسلط خودش دارد در همین حین راز بزرگ هیمورا کنشین نیز فاش می شود ...

فیلم Rurouni Kenshin: Final Chapter Part II The Beginning 2021

قسمت دوم فیلم محبوب “شمشیر زن دوره گرد : بخش نهایی ” با عنوان آغاز سرانجام منتشر شد. قسمت اول نیز یک ماه قبل از نت فلیکس پخش شده بود و مخاطبین بسیار زیادی جذب خودش کرد. این سینمایی که محصول سال 2021 کشور ژاپن است و برگرفته از مانگایی با همین نام که با قلم نوبوهیرو واتسوکی تهیه شده است می باشد اما کارگردانی خود فیلم را نیز کیشی او تو مو بر عهده داشته است.

این اثر در واقع پنجمین سری و طبق گفته ها آخرین فیلم از عناوین بسیار پر طرفدار ” شمشیرزن دوره گرد ”  می باشد و از قسمت ویژه و بسیار محبوب و پر طرفدار مانگای آن ساخته شده است. همچنین انیمیشنی در سال 1999 نیز از آن تهیه شد که نمرات بالایی از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرد و محبوبیت بالایی نیز بدست آورد و تمرکز آن روی گذشته شخصیت اصلی داستان یعنی هیمورا کنشین می باشد و زمانی که وی یک قاتل بی رحم بوده است را به تصویر می کشاند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 720p ,1080p HD با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0