دانلود انیمیشن مورتال کمبت نبرد قلمروها Mortal Kombat Legends 2021

دانلود انیمیشن مورتال کمبت نبرد قلمروها Mortal Kombat Legends 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن مورتال کمبت نبرد قلمروها، شاو کان به عنوان رهبر اهریمن ها قصد اشغال سرزمین بشریت را در سر دارد و تمام تلاشش را برای رسیدن به این هدف می کند اما قهرمانان زمین به رهبری یک مرد قوی به دنیای بیرونی سفر می کنند تا در یک مسابقه نهایی که تا پای مرگ است سرنوشت بشریت را تغیر دهند و مانع نیروهای شیطانی شاو شوند ....

نیمیشن Mortal Kombat Legends Battle of the Realms 2021

” کارتون مورتال کمبت: نبرد قلمروها ” (mortal kombat legends battle of the realms) عنوانی اکشن و مهیجی دیگر باز هم از سری محبوب مورتال کمبت که این روز ها فیلم ها و انیمیشن های زیادی از آن ساخته می شود. این انیمیشن جدید نیز محصول سال 2021 کشور آمریکا است و به کارگردانی اتان اسپولدینگ و فیلم نامه نویسی جرمی آدامز ساخته شده است. این عنوان در تاریخ 31 آگوست به صورت رسمی در ایالات متحده اکران شد و استقبال خوبی از آن به عمل آمد، به طور کلی تاکنون تمامی آثاری که از مورتال کمبت ساخته شده است همواره مخاطبین را جذب خودش کرده است.

در سال 2021 علاوه بر اکران یک انیمیشن برای آن عنوانی سینمایی نیز با همکاری مشترک ژاپن و آمریکا ساخته شد و مطابق نقد هایی که از آن به عمل آمد خوش ساخت ترین و قوی ترین فیلم کمبت شناخته شد و همین امر موجب شد که مخاطبین نسبت به سایر آثاری که در آینده قرار است منتشر شود خوشبین شوند به هر حال دنیای کمبت کاراکترهای بسیاری دارد و مخاطبین زیادی علاقه مند هستند بیشتر راجب آن ها بدانند.

  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0