دانلود فیلم مسیر جان باختگان Martyrs Lane 2021

دانلود فیلم مسیر جان باختگان Martyrs Lane 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم مسیر جان باختگان Martyrs Lane 2021, داستان درباره دختری 10 ساله به نام لیا می باشد که به همراه مادرش در یک خانه بزرگ و تاریخی که بسیار مرموز است زندگی می کند. جایی که روزها شلوغ است و شب ها بسیار خلوت و روح بسیاری از مردگان و از دست رفتگان در آن پراکنده می باشد و بنابراین لیا خواب های ترسناک زیادی می بیند و در برخی از آن ها یک دختر بچه عجیب با او آشنا می شود...

فیلم Martyrs Lane 2021

مسیر جان باختگان (martyrs lane), اثری ترسناک و متفاوت که محصول سال 2021 کشور انگلستان می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی روت پلات ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی نظیر دنیس گوف ، استیون کری ، هانا ری و آناستازیا هیل به عنوان شخصیت های اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی اولین بار در تاریخ 9 ام سپتامبر سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید و از جمله آثار ترسناک انگلیس می باشد که در قالب یک سینمایی توانسته بازخورد نسبتا خوبی را از سوی مخاطب داشته باشد.

برخی از منتقدین درباره این فیلم و شخصیت پردازی آن به خصوص تمجید های بسیاری کرده اند آن ها عنوان داشتند که نحوه هنرمندی بازیگران جوان و کم سن و سال در این فیلم توانسته است به بهترین شکل ممکن مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و احساسات را به خوبی منتقل کرده اند به طور کلی میانگین نمرات و رای هایی که داده شده است نشان می دهد که کیفیت این بسیار مطلوب است و توانسته در ژانر خودش یک عنوان کاملا موفق باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0