دانلود انیمیشن لگو جنگ ستارگان Lego Star Wars Terrifying Tales 2021

دانلود انیمیشن لگو جنگ ستارگان Lego Star Wars Terrifying Tales 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن لگو جنگ ستارگان داستان های ترسناک, در این قسمت دین , پو و bb 8 بالاخره باید با ترس های خودشان روبرو شوند و در عین حال تلاش کنند تا از ظهور یک شیطان جلوگیری کنند و از اتفاقات ترسناکی که قرار است رخ دهند فرار کنند و به دوستان خود نیز حوادث را اطلاع دهند....

انیمیشن Lego Star Wars Terrifying Tales 2021

کارتون لگو جنگ ستارگان: داستان های ترسناک (lego star wars terrifying tales), عنوانی اکشن و ماجراجویی از سری های محبوب لگو که در 1 اکتبر سال 2021 منتشر شده است و محصول کشور آمریکا می باشد این اثر به کارگردانی کن کانینگهام و فیلم نامه نویسی دیوید شاین ساخته شده است علاوه بر این موارد جیک گرین ، لوکاسیو ، باربارا گودسون و دانا اسنایدر دوبلورهایی هستند که به جای شخصیت های اصلی انیمیشن صدا گذاری کرده اند.

با این که تا کنون استقبال آن چنان زیادی از این انیمیشن صورت نگرفته است اما میتوان گفت که نمرات نسبتا قابل قبولی را دریافت کرده است و با مرور زمان و افزایش تعداد مخاطبین و رای دهندگان قطعا امتیازات تغیر خواهد کرد. اما کن کانینگهام کارگردان این کارتون را در ساخت آثاری نظیر Lego Marvel Avengers و Lego Jurassic World می شناسیم وی از سال 2006 میلادی فعالیت حرفه ای خودش را در سینما آغاز کرده است و همواره انیمیشن های زیادی را مخصوص مخاطبین کودک و نوجوان ساخته است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0