دانلود فیلم سقوط آخرین مرد Last Man Down 2021

دانلود فیلم سقوط آخرین مرد Last Man Down 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم سقوط آخرین مرد 2021, داستان فیلم درباره مردی به نام جان وود می باشد که مدت ها پس از شیوع ویروس همه گیر در دنیا حال با افرادی درگیر می شود که به عزیز ترین فرد او آسیب رسانده اند یک درگیری بزرگ در یک جنگل از سر میگیرد و تمام شرایط انتقام گرفتن برای جان مهیا می باشد...

فیلم Last Man Down 2021

فیلم سقوط آخرین مرد (last man down), عنوانی اکشن و مهیج که محصول سال 2021 کشور سوئد می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی فانسو نجی ساخته شده است در این فیلم ستارگانی نظیر دانیل استیسن ، اولگا کنت ، دانیل نهم و استانیسلاو یانفسکی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این عنوان که به تازگی منتشر شده است را میتوان یکی از بهترین آثار اکشن کشور سوئد در طی سال های اخیر دانست. به طور کلی این سینمایی اولین فیلم اکشنی محصوب می شود که زمان همه گیری ویروس کرونا در جهان را به گونه ای دیگر نشان می دهد آن هم وقتی که مردی در اوج دوران قرنطینه به دنبال درگیری با یک سری گروهک خلافکار برای گرفتن انتقامش می باشد.

این سینمایی قرار بود در تاریخ 19 ام اکتبر سال 2021 به صورت رسمی در ایالات متحده و کشور سوئد منتشر شود اما بنا به دلایلی زود تر از زمان مشخص شده پخش شد و هنوز امتیازاتی برای آن توسط مخاطبین و منتقدین ثبت نشده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0