دانلود فیلم کشتی جنگلی Jungle Cruise 2021

دانلود فیلم کشتی جنگلی Jungle Cruise 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم کشتی جنگلی (گشت و گذار در جنگل 2021) ، داستان فیلم درباره مردی به نام فرانک وولف می باشد شخصی که یک قایق کوچک دارد و میخواهد با همان به ماجراجویی بزرگی برود . هدف وی پیدا کردن درختی قدیمی می باشد درختی که ریشه و ساقه هایش خاصیت درمانی بی نظیری دارند و میتوانند آینده بشریت را به طور کلی تغیر دهد ....

فیلم کشتی جنگلی 2021

فیلم گشت و گذار در جنگل 2021 یا به انگلیسی  Jungle Cruise اثری متفاوت و بی نظیر که در ژانر هیجانی و ماجراجویی ساخته شده است . این عنوان محبوب به کارگردانی جام کالت سرا ساخته شده است . مایکل گرین نیز فیلم نامه نویسی این اثر را عهده دار بوده است .

در این فیلم دواین جانسون و امیلی بلانت در کنار ادگار رامیرز به عنوان کاراکترهای اصلی فیلم هنرنمایی کرده اند و از جمله دلایل محبوبیت قبل انتشار آن نیز می باشند . این اثر در تاریخ 30 جولای یعنی 10 روز دیگر به طور رسمی منتشر خواهد شد و پیش بینی می شود اکران آن همراه با استقبالی پرشور باشد و مسلما از فیلم های موفق سال 2021 به شمار خواهد رفت .

این عنوان تاکنون 2 بار به تاخیر خورده است و ابتدا قرار بود در سال قبل ماه جولای به اکران برسد که مطابق انتظارات شیوع ویروس همه گیر مانع اکران به موقع فیلم جدید راک شد و در نهایت با یک تاخیر یک ساله شاهد این فیلم خواهید بود و به نظر نمیرسد که موعد مقرر تغیر کند و یا به تاخیر بیفتد.

دلیل بروزرسانی
لینک های دانلود فیلم گشت و گذار در جنگل با کیفیت 720p و 1080p اضافه شد
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0