دانلود فیلم جان و حفره John and the Hole 2021

دانلود فیلم جان و حفره John and the Hole 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم جان و حفره 2021، داستان درباره یک پسر نوجوان می باشد که دوران متفاوتی از بلوغ را پشت سر می گذارد این دوران برایش متفاوت تر از سایر همسن های وی می باشد و کم کم اوضاعش خطرناک می شود و سعی می کند به نوعی به خانواده خودش حتی آسیب برساند ....

معرفی فیلم John and the Hole 2021

جان و حفره (john and the hole) یک درام روان شناختی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی پاسکوال سیستو و فیلم نامه نویسی نیکلاس جیکابون ساخته شده است. این اثر در واقع برگرفته از یک داستان کوتاه با همین عنوان می باشد و درباره پسری است که یک حفره در حیاط خانه پیدا می کند و پس از آن همه چیز برایش تغیر می کند و دست به کارهای خطرناکی نیز می زند.

اما در این سینمایی بازیگرانی نظیر چارلی شاتول ، مایکل سی هال ، جنیفر ال و تایسا فارمیگا به عنوان کاراکتر های اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این فیلم اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه سال 2021 به نمایش در آمد و سر انجام در 6 ام اوت همین سال توسط آی اف سی فیلم به صورت رسمی منتشر شد. اما تفریبا کل مراحل تولید و فیلم برداری این عنوان 23 روز طول کشید و بخشی هایی از فیلم برداری در ماساچوست و لینکلن و نوروود انجام شده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0