دانلود سریال شب های مافیا 4

دانلود سریال شب های مافیا 4

|
 • سریال شب های مافیا 4

  مسابقه شب های مافیا 4 بخ کارگردانی سعید ابوطالب که از سال 99 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد توانست نگاه های بیننده های شبکه نمایش خانگی را که در سبک جدید بود به خود جلب کند در این سریال بازیگران متعددی حضور داشتند و تا قبل از این سریال کمتر ببینده ای به اینگونه سریال ها توجه خاص داشت ولی سعید ابوطالب توانست نظر بینندگان را تغییر دهد.این سریاال تا کنون به 57 قسمت انتشار یافته است و توزیع و پخش آن بر عهده شرکت هنر اول بوده است.

  محمدرضا علیمردانی برای اولین بار در یک برنامه در شبکه نمایش خانگی عهده دار مجری گری این برنامه را بر عهده داشته است او در فصل های اول دوم و چهارم در این برنامه به مجری گری پرداخته است.

  بهترین عملکرد در این مسابقه را سام درخشانی تا به این لحظه با هشت برد و یک باخت در اختیار دارد و بعد از ان نیز خداداد عزیزی و امیرعلی نبویان با مجموع هفت برد و دو باخت به صورت مشترک در رده دوم و در رده سوم این برنامه تا به لحظه فریبا نادری با 6 برد و بدون باخت در رده سوم قرار دارد.

  اطلاعاتی در مورد بازی شب های مافیا

  در گروه شهروندان افرادی باید نقش شهردار,دکتر شهر,روان‌پزشک,کارآگاه,حرفه‌ای,جان‌سخت,فروشنده و شهروند ساده حضور دارند ودر گروه مافیا نیز پدرخوانده,دکتر لکتر,جوکر,مافیای ساده نیز حضور دارند

دلیل بروزرسانی
قسمت 03 از فصل سوم سری چهارم درج شد
 • لینک های دانلود
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0