دانلود سریال شهرک کلیله و دمنه

دانلود سریال شهرک کلیله و دمنه

- |
 • بازیگران
 • خلاصه داستانشهرک کلیله و دمنه ساخته مرضیه برومند قرار است که بازهم عروسک های جذاب و دوست داشتنی ایرانی را با صداپیشگان جذاب و قدیمی را جلوی دوربین بیاورد که بیش از 30 شخصیت جدید در این برنامه عروسکی حضور دارند.

 • PG
 • دانلود سریال شهرک کلیله و دمنه

  برنامه عروسکی شهرک کلیله و دمنه محصول سال 1401 کشور ایران به کارگردانی مرضیه برومند این کارگردان و بازیگر حال قرار است در بدو ورود به 71 سالگی خود باز هم قرار است که یک سریال را برای نمایش داشته باشد او حال بیشتر از همیشه در مسئله بازیگر و کارگردانی پخته تر از همیشه شده است قرار است بازهم عروسک هایش را بیرون آورده و به نمایش درآورد این کارگردان تئاتر و تلویزیون قرار است اینبار نه در تلویزیون و سینما بلکه در شبکه نمایش خانگی عروسک هایش را به نمایش درآورد.

  مرضیه برومند کسی بود که نمایش عروسکی را بیشتر از همه توانست بین جوانان و کودکان دهه شصیت و هفتاد جا بیندازد پس او و ایرج طهماسب یکی از یکه تازان این عرصه می باشند کمتر کسی می باشد جذابیت مدرسه موش های برومند و بازیگوشی های این عروسک ها را به یاد نداشته باشد؟ یا اگر بخواهیم جلوتر برویم مرضیه برومند در برنامه خونه مادربزرگه بیشتر از همیشه به اوج محبوبیت خود بین مردم رسید عروسک هایی که هنوز هم در بین مردم محبوبیت خاصی را دارند و هر از چندگاهی تکه هایی از این عروسک های در فضای مجازی بازهم ترند میشود.

  حال پس از چندین سال دوری مرضیه برومند از فضای کاری و عروسک هایش حل قرار است برومند بازهم برای مردم خاطره ساز شود و اینبار  شهرک کلیله و دمنه را قرار است که کارگردانی کند البته رقیب او یعنی ایرج طهماسب هم امسال توانست با برنامه مهمونی یکی پس از دیگری سریال های شبکه نمایش خانگی را با هزینه های میلیاردی کنار بزند و صدرنشین نمایش خانگی شود حال با آمدن سریال شهرک کلیله و دمنه ساخته مرضیه برومند قرار است یک دوئل عروسکی را داشته باشیم که ایا طهماسب و عروسک هایش در جذب مخاطب موفق تر خواهند بود یا برومند و عرسک ها جذابش؟ میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه دریافت کنید.

  طبق اعلام روابط عمومی این سریال قرار است که در شهرک کلیله و دمنه با بیش از 30 شخصیت جدید عروسکی مواجه شویم که این را میشود فهمید قرار است با بزرگترین برنامه عروسکی ایران روبرو شویم، برومند اینبار قرار است یک رکورد را برای خود به جای بگذارد.

  صداپیشگان شهرک کلیله و دمنه

  صدا پیشگانی که در سریال عروسکی شهرک کلیله و دمنه ساخته مرضیه برومند عبارتند از: آزاده مویدی‌فرد، امیرحسین صدیق،‌ مسعود کرامتی، مریم سعادت، ژاله صامتی، امیر میرآقا، لیلی رشیدی، فریبا جدیکار، بهزاد عمرانی، نادر برهانی مرند، فرزاد حسنی، محمد عسگری، بهادر مالکی، رامین ناصرنصیر، محمدرضا مالکی….

  تاریخ پخش شهرک کلیله و دمنه

  سریال شهرک کلیله و دمنه قرار است که از تاریخ 30 اردیبهشت 1401 در شبکه نمایش خانگی منتشر شود قسمت های جدید این برنامه عروسکی هر جمعه در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

دلیل بروزرسانی
لینک قسمت یازدهم (پایانی فصل اول) شهرک کلیله و دمنه قرار گرفت
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0