• خلاصه داستان:فیلم موقعیت مهدی داستان زندگی فرمانده لشگر عاشورا مهدی باکری را در شش پرده، از زمان آشنایی با همسرشان و ازدوجشان تا هنگام شهادت، روایت می‌کند.

 • دانلود فیلم موقعیت مهدی

  فیلم موقعیت مهدی اولین تجربه کارگردانی هادی حجازی فر در سینما می باشد که در سال 1400 به اکران عمومی در آمد این فیلم که نویسندگی آن هم بر عهده خود حجازی فر می باشد است از 18 اسفند 1400 در تمامی سینماهای سراسر کشور در حال اکران می باشد تهیه کنندگی فیلم بر حبیب‌الله والی‌ نژاد است. فیلم موقعیت مهدی در مورد داستان فرمانده لشگر عاشورا شهید مهدی باکری از کودکی تا زمان عاشقی و حضور در جبهه های جنگ را روایت می کند تا قبل از این فیلمی در مورد این شهید ساخته نشده بود حال هادی حجازی فر تصمیم گرفته که زندگی نامه این شهید را جلوی دوربین بیاورد او که خود با فیلم ایستاده در غبار ساخته محمد حسین مهدویان به پا به عرصه سینما گذاشت حال قرار است اینبار هم در یک فیلم با موضوع دفاع مقدس حضور داشته باشد ژانر فیلم با توجه به اینکه داستان زندگی  را روایت می کند شامل عاشقانه و جنگی و درام می باشد.

  موقعیت مهدی در چهلمین جشنوراه فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست عنوان بهترین فیلم را از آن خود کند همچنین در بهترین موسیفی متن و جلوه های ویژه میدانی این فیلم توانست جوایز را یکی پس از دیگری درو کند همچنین در بهترین کارگردانی هم نامزد دریافت جایزه شد ولی موفق به دریافت آن نشد.

  پس از حواشی که برای این فیلم در جشنوراه پیش آمد هجازی فر در نشست خبری پیش از اکران این فیلم اعلام کرد هزینه ساخت این فیلم 30 میلیارد تومان برآورد شده است و تمامی ادوات جنگی که در فیلم به کار برده شده است هزینه آن از بودجه فیلم پرداخت شده.

  بازیگران فیلم موقعیت مهدی

  بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند عبارتند از :هادی حجازی‌فر,ژیلا شاهی,وحید حجازی‌فر,معصومه ربانی‌نیا,وحید آقاپور,روح‌الله زمانی

  زمان انتشار فیلم موقعیت مهدی

  فیلم سینمایی موقعیت مهدی از ۱۸ اسفند اکران خود را آغاز کرده است و هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران می باشد که هنوز زمان عرضه در شبکه نمایش خانگی اعلام نشده است.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0