• خلاصه داستان:فیلم مرد بازنده داستان احمد خسروی، در گیر و دار زندگی شخصی پرمسئله‌اش، مسئول رسیدگی به پرونده‌ای رازآلود می‌شود. پرونده‌ای که روند کشف آن با شک‌ها و نگرانی‌های احمد در می‌آمیزد و زندگی‌اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 • دانلود فیلم مرد بازنده

  فیلم مرد بازنده جدیدترین فیلم از محمدحسین مهدویان می باشد که محصول سال 1400 می باشد تهیه کنندگی فیلم جدید مهدویان بر عهده امیر بنان و کامران حجازی می باشد و سریمایه گذاری را مجتبی شاهزیدی در این فیلم انجام داده است.این روز ها جواد عزتی پای ثابت فیلم های مهدویان است چرا که این دو از قبل با هم همکاری داشته و نمیشود درخشش جواد عزتی در فیلم مهدویان را انگار کرد اینبار هم این دو در فیلم مرد بازنده باز هم همکاری کرده اند باید دید آیا درخشش عزتی در فیلم مرد بازنده باز همانگونه که در سریال زخم کاری به وجود آمد در این فیلم هم ادامه خواهد داشت یا خیر؟ میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه دریافت کنید.

  مرد بازنده در چهلمین مرحله از جشنوراه فیلم فجر اکران شد و از پرفروشترین فیلم های جشنوراه فجر هم شد آیا میتواند در اکران نوروزی هم با استقبال تماشاگران مواجه شود ؟

  بازیگران فیلم مرد بازنده :

  جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، مهدی زمین‌ پرداز، مجید نوروزی، امیرحسین هاشمی، امیر دژاکام، سجاد بابایی، منوچهر علی‌پور، شبنم قربانی، ونوس کانلی، ملیکا پازوکی.

  زمان پخش فیلم مرد بازنده

  فیلم سینمایی مرد بازنده قرار است از 25 اسنفد ماه 1400 روی پرده سینماهای کشور به اکران عمومی درآید و پس از انتشار در سایت قرار خواهد گرفت.

دلیل بروزرسانی
لینک های دانلود فیلم مرد بازنده قرار گرفت
 • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0