• خلاصه داستان:پروانه در محله‌ای در حومه شهر تهران صاحب یک عطاری است. پدرش به خاطر دزدی از همسایه به زندان افتاده و برادرش نیز تحت تعقیب است. فرهاد که همبند پدر پروانه است برای کارهای پدرش با او در ارتباط است تا این‌ که به او اظهار علاقه می‌کند.

 • دانلود فیلم ملاقات خصوصی

  ملاقات خصوصی فیلمی به تهیه‌کنندگی امیر بنان، نویسندگی امید شمس، بهمن ارک و علی سرآهنگ و کارگردانی امید شمس محصول سال ۱۴۰۰است. این فیلم برای اولین بار در بخش سودای سیمرغ چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد.

  کارگردان فیلم ملاقات خصوصی

  امید شمس کارگردان جوان و بااستعداد ایرانی است که در سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. او در دانشگاه در رشته سینما به تحصیل پرداخت و علاوه بر دانشگاه، دوره‌های فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران را گذراند.
  امید شمس کار خود را با ساخت فیلم کوتاه شروع کرد و برخی از آثار کوتاهش بسیار مطرح شدند. «گذر» و «شب تولد» از جمله فیلم‌های کوتاه او هستند که در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی موردتوجه تماشاگران و داوران قرار گرفته‌اند.

  او درباره اولین فیلم خود اظهار کرده که «ملاقات خصوصی» فیلمی اجتماعی است و به موضوع بزهکاری می‌پردازد. او همچنین تاکید کرده که «خیلی وقت است که با این رویکرد فیلمی در سینمای ایران ساخته نشده است.»

  زمان اکران فیلم ملاقات خصوصی و تاریخ پخش

  تا بدین لحظه هیچ‌گونه اخباری مبنی بر تاریخ و زمان اکران فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در سینما و بعد از آن در شبکه نمایش خانگی منتشر و رسانه‌ای نشده است.

  حواشی فیلم ملاقات خصوصی

  – مهم‌ترین نکته «ملاقات خصوصی» داستان اجتماعی خاص و جنجالی آن است.

  – امیر بنان تهیه‌کننده این فیلم، پیش‌ازاین با فیلم «خورشید» برنده سیمرغ جشنواره فجر شده و در اسکار هم حضور داشته است.

  – بهمن ارک کارگردان فیلم «پوست» در این فیلم در جایگاه مشاور کارگردان حضور داشته و در پروسه فیلمنامه‌نویسی هم دخیل بوده است.

  – جالب است بدانید امید شمس در ابتدا قرار بوده تنها نویسنده کار باشد اما بعداً پیشنهاد کارگردانی کار را هم پذیرفته است.

  – امید شمس یک سال به دنبال تهیه‌کننده برای فیلمش بود تا در نهایت امیر بنان را متقاعد کرد تا ساخت این فیلم را در دستور کار خود قرار دهد.

  میزان فروش در چهلمین جشنواره فیلم فجر

  فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس که در بردن جوایز جشنواره فجر امسال به ویژه سیمرغ فیلم برگزیده مردم ناکام مانده بود، پرفروش‌ترین فیلم این دوره لقب گرفت.بررسی میزان فروش ۲۲ فیلم حاضر در بخش مسابقه چهلمین جشنواره فیلم فجر نشان می‌دهد «ملاقات خصوصی» با ۸۱۸ میلیون تومان درآمد پرفروش‌ترین فیلم این دوره بوده و در یک رقابت شانه به شانه با چهار میلیون تومان بیشتر «مرد بازنده» محمدحسین مهدویان را پشت سر گذاشته است.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود به زودی قرار خواهد گرفت.
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0