• خلاصه داستان:موضوع فیلم «بی‌مادر» زندگی آرام یک زوج است که با پا فشاری یکی از آن‌ها روی تصمیم‌اش، ناخواسته وارد آزمایش‌ها و دو راهی‌ها و مخاطرات اخلاقی می‌شود. انسان چیزی را به دست نمی‌اورد مگر اینکه چیزهایی را از دست بدهد و هر تصمیمی بهایی دارد که باید پرداخته شود …

 • دانلود فیلم بی مادر

  فیلم «بی مادر» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی فاطمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی در بخش خصوصی «کانون فیلم نسیم» تولید شده است.

  این فیلم در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی ساخته شده و در بخش سودای سیمرغ چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

  سید مرتضی فاطمی پیرامون ارائه فیلم به جشنواره فیلم فجر گفته نسخه نهایی این فیلم سینمایی به دبیرخانه جشنواره رسیده و عوامل فیلم را با صبر و حوصله ساختند و به‌هیچ‌وجه اثری که راهی جشنواره شده اثری عجله‌ای و شتاب‌زده نیست.

  کارگردان فیلم بی مادر

  سید مرتضی فاطمی، تهیه‌کننده، مجری تلویزیون و روزنامه‌نگار، سال ۱۳۶۲ متولد شد. وی دانشجوی دکترای فلسفه سیاسی است.

  او کار خود را با کارگردانی چندین اثر مستند برای تلویزیون آغاز کرد. تا اینکه در سال ۱۳۹۲ در سمت تهیه‌کننده سریال «هوش سیاه ۲» قرار گرفت و از آنجا وارد عرصه تولید فیلم شد.

  این کارگردان کماکان به فعالیت مطبوعاتی هم ادامه می‌دهد. او در حال حاضر عضو شورای سیاستگذاری خبرگزاری مهر و عضو شورای اندیشه‌ورزی شبکه نسیم ست.

  بازیگران فیلم بی مادر

  امیر آقایی، میترا حجار، پژمان جمشیدی، پردیس پورعابدینی، علی اوجی، سارا محمدی، بیتا عزیزاوقلو، شیرین ضابطیان و فاطمه میرزایی.

  زمان اکران فیلم بی مادر و تاریخ پخش

  تا بدین لحظه هیچ‌گونه اخباری مبنی بر تاریخ و زمان اکران فیلم سینمایی «بی مادر» در سینما و بعد از آن در شبکه نمایش خانگی منتشر و رسانه‌ای نشده است.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود به زودی قرار خواهد گرفت.
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0