• خلاصه داستان:این فیلم مانند فیلم سنتوری در باب موسیقی است اما برخلاف «سنتوری» شخصیت اصلی داستان یک دختر است. لامینور به معنای نخستین گام و آکوردی است که هنرجویان گیتار فرا می‌گیرند.

 • دانلود فیلم لامینور

  فیلم لامینور محصول سال 1398 کشور ایران به کارگردانی و نویسندگی داریوش مهرجویی که پس از 6 سال از آخرین ساخته مهرجویی اینبار تصمیم گرفته با لامینور به پرده های سینما بازگردد این فیلم جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی می باشد که از بهار 1401 قرار است در سینماهای سراسر کشور به اکران عمومی درآید.

  در فیلم لامینور داریوش مهرجویی ،رضا درمیشیان تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارد که خود درمیشیان از کارگردانان مطرح و پرآوازه سینمای ایران است که آخرین ساخته های او میشود به عصبانی نیستم ،لانتوری  و….نامبرد حال در فیلم جدید مهرجویی او را همراهی کرده است.

  این فیلم در ابتدا قرار بود با توجه به پروانه نمایش در اکران نوروزی 1401 قرار بگیرد اما بنا به دلایلی اسم فیلم لامینور از اکران نوروزی خط خورد همین باعث شد که با ضبط ویدئویی از داریوش مهرجویی خطاب به مسئولین سینما حرفهایی را بزند که فیلم جدیدش و مهرجویی بر سرخط اخبار قرار بگیرند مهرجویی در این فیلم اعتراض خود را نسبت به عدم پخش فیلمش اعلام کرده بود که بعد ها با ضبط ویدئویی دیگر از خود آنها را تکذیب کرد.

  البته همیشه فیلم های مهرجویی با حواشی فراوانی روبرو بوده اند که تنها مربوط به لامینور نمیشود به طور مثال در روز قبل از اکران عمومی فیلم سنتوری،فایل سنتوری به صورت غیرمجاز منتشر شد و باعث شد که مهرجویی بعد از سنتوری تا چند سال از سینما دوری کند.

  بازیگران فیلم لامینور

  حال در فیلم جدیدش هم تصمیم گرفته باز به سراغ داستانی شبیه به سنتوری برود که داستان یک دختر را روایت می کند که عاشق موسیقی است در این فیلم پردیس احمدیه بازیگر نقش اول این فیلم است و بازیگرانی همچون علی نصیریان ، عزت‌الله رمضانی فر ، علی مصفا ، سیامک انصاری ، مهرداد صدیقیان ، کاوه آفاق در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

  زمان اکران و پخش فیلم

  جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی قرار است که از عیدفطر یعنی 12 اردیبهشت 1401 در سینماهای سراسر کشور به اکران عمومی درآید.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم لامینور به زودی....
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0