• خلاصه داستان:شهره پس از این که سفر تحصیلی‌شان به هانوفر آلمان در آخرین لحظه کنسل می‌شود، متوجه رفتارهای مشکوک همسرش، داریوش می‌شود. شهره در پیگیری‌هایش متوجه می‌شود داریوش در فعالیت‌های هسته‌ای مهمی حضور داشته و با توجه به ترور همکارانش جان او هم در خطر است. شهره که خطر را بیخ گوشش می‌بیند دست به کار می‌شود تا داریوش را علیرغم میلش از سیستم کاری‌اش بیرون بکشد. شهره تنهایی جلو می‌رود تا جایی که به خودش می‌آید و می‌بیند در کنار تروریست‌ها، مسئولین رانت‌خواری داخلی و رفقای منفعت طلبشان در حال هل دادن داریوش در مسیری است که او را به فردی بی‌هویت تبدیل می‌کند. داریوشی که دیگر خود شهره هم دوستش ندارد و این نقطه بازگشت شهره می‌شود.

 • دانلود فیلم هناس

  «هناس» تازه‌ترین ساخته حسین دارابی در مقام کارگردان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه است که نگارش فیلم‌نامه آن را احسان ثقفی و مهدیه عین‌الهی بر عهده داشته‌اند. این فیلم روایتگر تشویش‌های زنی در آستانه فروپاشی و ازدست‌دادن زندگی‌اش است.

  «هناس» دومین همکاری مشترک حسین دارابی و محمدرضا شفاه و دومین همکاری سازمان سینمایی سوره حوزه هنری با تیم سازندگان فیلم «مصلحت» است که کاندیدای دریافت ۷ سیمرغ در رشته‌های مختلف و برنده دیپلم افتخار بهترین کارگردانی اول از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر شده است.

  بازیگران فیلم هناس:

  مریلا زارعی، بهروز شعیبی، وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی و کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) با هنرمندی سیاوش طهمورث.

  زمان اکران فیلم هناس و تاریخ پخش:

  تا بدین لحظه هیچ‌گونه اخباری مبنی بر تاریخ و زمان اکران فیلم «هناس» حسین دارابی در سینما و شبکه نمایش خانگی رسانه‌ای نشده است.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود به زودی قرار خواهد گرفت.
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0