دانلود فیلم انفرادی

دانلود فیلم انفرادی

| |
 • خلاصه داستان:فیلم انفرادی داستان مردی بنام (مهدی هاشمی) است که به افرادی پرنفوذ بدهکار است و تصمیم می‌گیرد مثل گذشته سرقت کند و از دوست دوران جوانی (رضا عطاران) و همکارش (احمد مهرانفر) درخواست می‌کند تا کمکش کنند. این سه دوست از دزدی ماشین شروع می‌کنند تا عتیقه اما وقتی پول کافی بدست نمی‌آورند متوجه می‌شوند باید کار جدید انجام بدهند، اقدام به سرقتی بزرگ می‌کنند و وارد ماجرایی می‌شوند که اتفاقات طنز تلخ و شیرینی را برایشان رقم می‌زند.

 • دانلود فیلم انفرادی

  فیلم انفرادی محصول سال 1398 کشور ایران به کارگردانی مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی که قرار است از بهار 1401 در سینماهای سرار کشور به اکران عمومی درآید اطیابی باز هم قرار است که با یک فیلم کمدی دیگر پا به گیشه سینما بگذارد او که این روزها با فیلم دینامیت توانسته یک رکورد برای خود به ثبت برساند البته هنوز فیلم دینامیت در شبکه نمایش خانگی منتشر نشده است و قطعا میتواند با ورد به شبکه نمایش خانگی رکورد خود را به جا کند حال قرار است با انفرادی با بازی رضا عطاران که یکی از محبوب ترین کمدین های سینمای ایران است رکورد تازه ای را برای خود خلق کند.

  عطاران و اطیابی تا پیش از این هم سابقه همکاری با هم را داشته اند و اولین همکاری آنها به فیلم خروس جنگی بازمیگردد که هنوز هم یکی از فیلم های کمدی محبوب به حساب می آید که در سال 1386 آن فیلم اکران گردید باید در همکاری جدید این دو چه نتیجه ای به وقوع خواهد پیوست بازهم اطیابی و عطاران میتوانند یک کمدی خوب و جذاب را برای تماشاگر رقم بزنند یا خیر!

  فیلم انفرادی فیلمبرداری آن نزدیک به 90 روز به طول انجامیده که بیشتر سکانس های آن در لواسان فیلمبرداری شده و سکانس های پایانی آن در شهر تهران ضبط شده است این فیلم داستان سه دوست را روایت می کند که قرار است که یکی از آنها به افراد پرنفوذ و قدرتمندی بدهکار است و قرار است با دزدی ماشین عتیقه جات بدهی خود را پرداخت نمایند که در این مسیر با اتقاقات جالب و طنزی روبروی میشوند.

  بازیگران فیلم انفرادی

  در جدیدترین فیلم اکران شده مسعود اطیابی بازیگرانی همچون رضا عطاران ، مهدی هاشمی ، احمد مهران فر ، برزو ارجمند ، شقایق دهقان ، سیروس همتی حضور دارند.

  زمان پخش فیلم انفرادی

  این فیلم به همراه فیلم لامینور ساخته داریوش مهرجویی قرار است در 7 اردیبهشت 1401 به اکران عمومی درآیند.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم انفرادی به زودی....
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0