دانلود فیلم بچه خور

دانلود فیلم بچه خور

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم بچه خور, عشق یک کودک را شاید کسی جدی نگیرد اما عشقی کودکانه قطعا برای همه زیباتر و فراتر از‌ آن چه تصور می شود خواهد بود مانند از عاشق شدن یک نوجوان برای دختری که در یک قمارخانه کار میکرد و کم کم داشت بازیچه دست قماربازان می شد اما...

  • فیلم Child Eater 2018

    فیلم بچه خور (child eater), درامی کوتاه و متفاوت که محصول سال 1397 کشور ایران می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی محمد کارت ساخته شده است تهیه کنندگی این سینمایی را نیز سید مازیار هاشمی بر عهده داشته است. این عنوان پس از اکران در جشنواره های بین المللی تبدیل به یکی از پرافتخار ترین عناوین ایرانی در سال های اخیر شد و به عنوان یک اثر کوتاه توانست بهترین بازدهی را برای سازنده هایش داشته باشد و علارقم این ها به صورت جهانی محبوبیت بالایی را دریافت کند هم اکنون پس از 3 سال تاخیر توسط پلتفرم ها به صورت قانونی منتشر شده است و کاملا قانونی از رسانه هکس دانلود قابل دریافت می باشد.

    “شنای پروانه” و “خون مردگی” از محبوب ترین آثار ساخته شده توسط محمد کارت کارگردان و نویسنده فیلم بچه خور می باشند در کنار این ها جدید ترین آثار او با عنوان یاغی و خونه رو در حال تولید می باشند و قرار است پس اکران بین المللی منتشر شوند اگرجه تاریخ دقیقی برای آن ها مشخص نشده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0