دانلود فیلم خرس

دانلود فیلم خرس

- | |
  • خلاصه داستان:خرس از زوایه‌ای نو به موضوع جنگ پرداخته و مشکلات و ناگفته های جنگ را به تصویر می کشد. جنگی که به کشور ما تحمیل شد و آسیب ها و عواقب زیادی بر جای گذاشت، نورالدین که زمانی از راه نجاری روزگار می گذراند، در جریان جنگ تحمیلی مفقودالاثر می شود. او بعد از هشت سال به خانه و کاشانه خود بر می گردد غافل از اینکه همسرش...

  • معرفی فیلم ایرانی خرس

    فیلم سینمایی خرس به کارگردانی خسرو معصومی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال 1390 است و برای اولین و آخرین بار در جشنواره سی‌ام فیلم فجر روی پرده رفت؛ فیلمی که بلافاصله پس از جشنواره به محاق توقیف رفت و با وجود اعتراض و پیگیری چندباره کارگردانش در نزدیک به یک دهه گذشته، هیچ توضیح مشخصی درباره دلایل توقیف آن از سوی مدیران سینمایی ارائه نشد. خرس فیلمی با بازی مریلا زارعی، فرهاد اصلانی و پرویز پرستویی که داستانش درباره زرمنده‌ای مفقودالاثر است که پس از 14 سال به وطنش برمی‌گردد درحالیکه همسرش با مرد دیگری ازدواج کرده است.

    فیلم ایرانی خرس در جشنواره فجر سال 90 نمایش پیدا کرد و حتی دو سیمرغ بهترین صداگذاری را برای محمدرضا دلپاک و بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای فرهاد اصلانی از آن خود کرد اما بعد از جشنواره هرگز توفیق اکران عمومی نیافت و از جمله فیلم‌هایی بود که مدیران سینمایی وقت خصوصا سجادپور بر توقیف آن بسیار اصرار ورزیدند.

    فیلم خرس به کارگردانی خسرو معصومی یکی از فیلم های جنجالی و بحث برانگیز دولت دهم بود که نزدیک به 9 سال است در توقیف به سر می‌برد و هنوز وضعیت و سرنوشت نامعلومی برای اکران دارد. داستان فیلم داستان مرد رزمنده‌ای است که پس از سال‌ها اسارت در هنگام بازگشت به منزل با ازدواج همسرش روبه رو می‌شود.این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد (فرهاد اصلانی ) را در سی امین جشنواره فجر از آن خود کرد.نرگس آبیار کارگردان شیار 143 نیز اخیرا به رویکرد نادرست دولت قبلی اشاره کرده وگفته است  در دوره وزارت ارشاد سابق، همه فیلمهای جنگی ، ضدجنگ شناخته می شدند.

دلیل بروزرسانی
لینک های دانلود بزودی قرار خواهد گرفت
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0