دانلود فیلم شکسته Fractured 2019

دانلود فیلم شکسته Fractured 2019

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم شکسته ، داستان درباره زن و شوهری جوان می باشد که به همراه دختر کوچک خود سفری را آغاز کرده اند . وقتی آن ها برای یک استراحت کوتاه در پمپ بنزین توقف می کنند یک سگ دختر آن ها را میترساند و موجب می شود که وی از یک ارتفاع نسبتا بلند به زمین برخورد کند و دستش بشکند حال آن ها با عجله و سراسیمه به اولین بیمارستان در یک مایلی آن جا می روند تا دخترشان را درمان کنند اما ....

معرفی فیلم Fractured 2019

شکسه یا شکستگی (fractured) اثری راز آلود و هیجان انگیز که محصول سال 2019 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی برد اندرسون ساخته شده است. فیلم نامه نویسی این سینمایی را نیز آلن بی مک الروی بر عهده داشته است. در این فیلم ستارگانی نظیر سام وورتینگتون ، لیلی راب ، استفان توبولوفسکی  و لوسی کاپری به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند.

در نوامبر سال 2018 سام وورتینگتون به عنوان بازیگر نقش اول این فیلم انتخاب شد و به طور رسمی قرار داد خود را امضا کرد در دسامبر همان سال نیز ، لیلی راب ، استفان توبولوفسکی و لوسی کاپری به عنوان سایر بازیگران اصلی انتخاب شدند و به فیلم برداری اضافه شدند. این فیلم به صورت انحصاری از نت فلیکس منتشر شد و به خوبی مورد استقبال اولیه قرار گرفت و میتوان گفت به عنوان یک اثر روان شناختی و هیجان انگیز نمرات قابل قبولی را دریافت کرده است. به طور کلی مراحل تولید و فیلم برادری فیلم از اواخر سال 2018 آغاز و در ژانویه سال 2019 نیز به پایان رسید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0